Наші контакти

75800 Україна Херсонська обл. смт Каланчак вул.Чорноморська,7 Тел.:(05530)-3-11-40 E-mail:kalanchak.biblioteka@gmail.com

Про блог

Про блог: Створено у 2012 році як «Поэзия простора и любви» для участі в Міжнародній акції «Читаем Расула Гамзатова». Перейменовано у 2014 році на «Каланчак літературний» з метою просування літературного надбання краю. Автор текстів – Надія Федкевич, директор Каланчацької ЦБС. Перекладач з російської та коректор текстів – Любов Степко, вчитель – філолог Каланчацької ЗОШ № 1.

неділя, 29 квітня 2012 р.

Читаємо Расула Гамзатова і будемо читати завжди!

  Ось і завершилася акція-конкурс "Читаємо Расула Гамзатова!". У ній взяли участь і  бібліотекарі, і читачі Каланчацької ЦБС. Трохи сумно, але і приємно, що є така можливість -спілкуватися з усім світом і дружити без бар'єрів і кордонів.
    Дуже дякуємо  організаторам акції - Ельмірі Якубовій, директору Хасав'юртівської міської бібліотечної системи, і всьому колективу, Міністерству культури Російської федерації за можливість взяти участь у такому престижному конкурсі.
   І як би не склалися результати, ми вітаємо майбутніх переможців, адже перемагають найсильніші.
      Із наступаючим святом всіх читачів та колег! Бажаємо міцного здоров'я, благополуччя, тепла, любові та успіхів у всіх починаннях!


                                     З великою повагою
                                     Колектив Каланчацької ЦБС,
                                     Херсонська область,
                                     Україна.

Немає коментарів:

Дописати коментар