Наші контакти

75800 Україна Херсонська обл. смт Каланчак вул.Чорноморська,7 Тел.:(05530)-3-11-40 E-mail:kalanchak.biblioteka@gmail.com

Про блог

Про блог: Створено у 2012 році як «Поэзия простора и любви» для участі в Міжнародній акції «Читаем Расула Гамзатова». Перейменовано у 2014 році на «Каланчак літературний» з метою просування літературного надбання краю. Автор текстів – Надія Федкевич, директор Каланчацької ЦБС. Перекладач з російської та коректор текстів – Любов Степко, вчитель – філолог Каланчацької ЗОШ № 1.

ЄРМИШКО Г. Ім'я Галини Йосипівна Єрмишко нерозривно пов'язане з ім'ям газети.

Галина Йосипівна - журналіст з великої літери, з 40 - річним досвідом роботи на терені журналістики, Лауреат Золотої Медалі української журналістики ... і просто, чарівна жінка! Газета для неї - її життя, її свята і будні!

       Наше життя щодня наповнюється новими знайомствами, зустрічами, цікавими і неповторними людськими долями, про цих трудівників вона оповідає, успіхи їх прославляє, інформує про важливі та цікаві, приємних і не дуже події, нарікає про невдачі, розмірковує про високий і не забуває про будні, повертається спогадами в минуле і мріє про майбутнє, щотижня робить новий запис в особистий щоденник оповідань Каланчацького району Херсонщини.
      І життя наше стає красивішим і яскравіше! Сила газети - в публічному і глибинному висвітленні проблем, що хвилюють жителів нашого району, в широкому активі небайдужих кореспондентів і вдячних читачів.
       Для нас «Районна» асоціюється з Галиною Йосипівна, адже вона багато років поспіль майже сама «створює» номер за номером. І не було випадку, щоб газета не «вийшла» або «не дійшла» своєчасно до своїх читачів. І ще, за понад 80 річний «стаж» газети не було однакових або подібних номерів ...
      Ще предки стверджували: якщо усне слово розчиняється в повітрі, то написане зберігається, іноді назавжди.

       Наша «Слава праці» успішно витримала перевірку часом і труднощами, завжди цікава і змістовна і, як все в природі, - Неповторна.

       У складних економічних умовах наша газета продовжує безкомпромісно виступати на захист прав людини, об'єктивно висвітлювати різноманітність подій, якими насичена наша сучасна життя, відрізняється небайдужістю журналістської позиції, має своє обличчя, визнання читачів і свій, рівний європейському, стиль.
      Завдяки творчому підходу Галини Йосипівна і колективу редакції газети люблять і читають далеко за межами району і області. На сторінках «Слава праці » кожен знаходить для себе інформацію і впевнений, що його надії і очікування не марні.
      Районну газету «Слава праці» з бібліотеками району пов'язує давня і тепла дружба, плідну співпрацю, ми часто висвітлюємо на її сторінках не тільки свої інновації, а й поточні справи, часто самі готуємо матеріали для газети. А редакція вже багато років поспіль безплатно дарує всім нашим бібліотекам своє видання.
    Нехай завжди наша газета буде кращим другом, помічником, порадником, консультантом, «Довідковим бюро», вісником нових добрих справ і подій і уважним співрозмовником.
       А Вам, шановна Галина Йосипівна, і працівникам редакції з кожним новим номером газети все нових і нових успіхів і творчих знахідок, уваги, надійних ділових партнерів і активних громадських кореспондентів і день у день побільше підкорених читацьких сердець.
Ми горді дружбою з рідною газетою і колективом редакції!


Наше слово про "Славу праці"

           У нашої бібліотеки багато друзів, але районна газета «Слава праці» - особливий друг, наша дружба і співпраця перевірені роками, десятиліттями, і ще газета - постійний помічник, колега, пропагандист і популяризатор наших ідей, акцій, конкурсів, фестивалів, проектів і грантів , вона постійно пише про наших буденних справах, успіхи і досягнення, про наших людей - сьогоднішніх трудівників і ветеранів бібліотечної справи, дуже рідко виходить номер газети, щоб на її сторінках не було б хоч маленької заміточка про бібліотеки  Каланчацької ЦБС.
 Наша "Районна" - особлива газета, вірний друг бібліотек, єдине періодичне видання району, саме читане в нашій бібліотеці.      
 "Слава праці" -  НЕ чернетка історії, а справжня літопис Каланчацького краю.
 Ми дбайливо зберігаємо, пропагуємо і даємо в користування відвідувачам підшивки всіх номерів газети, які накопичили з 1967 року, з дня утворення Каланчацького району. (На жаль попередні видання газети, під назвою "Червоний Перекоп" з 1931 по 1966 рік у районній бібліотеці не збереглися) і створили бібліографічний посібник «Каланчацький бібліотека на сторінках періодичних видань», левова частка яких в районній газеті «Слава праці» та налічує 705 статей.Немає коментарів:

Дописати коментар